Wprawdzie nie zmieniamy losów wszechświata, ale sprawiamy, aby w naszym świecie żyło nam się lepiej i ładniej.

Jesteśmy instytucją szkoleniową, prowadzącą kreatywne i niekonwencjonalne kursy z zakresu projektowania wnętrz, stylizacji wnętrz, home stagingu. Idąc za myślą, że DESIGN łączy się z MODĄ, postanowiliśmy poszerzyć swoją ofertę o kategorię  FASHION. Coraz więcej marek znanych ze świata fashion decyduje się na sekcje Home Design. Linie modowe i wnętrzarskie są spójne i czerpią inspiracje u tych samych źródeł. Projektanci wnętrz czerpią inspiracje ze świata mody, designerzy mody ze świata sztuki, rękodzieła ludowego i przyrody. Zainteresowanych  konkretną kategorią zapraszamy do odrębnych działów. 

DSC04878Proponowane przez nas kursy gwarantują wysoki poziom nauczania, fachową kadrę oraz doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Kadrę stanowią ludzie dla których projektowanie jest więcej niż sposobem na życie, jest ich wielką pasją.

Nasza szkoła ma jedyny w swoim rodzaju autorski program stworzony przez wybitnych praktyków, wykładowców, polegający na poznawaniu zagadnień  poprzez praktykę. Dlatego już od pierwszego dnia szkolenia nasi kursanci wykonują konkretne ćwiczenia.

Wszyscy uczestnicy naszych kursów są traktowani indywidualnie. Wykładowcy na bieżąco analizują i omawiają z kursantem problemy dotyczące zadanego projektu. Naszym zadaniem jest sprawić, aby kursant przyswoił jak największą wiedzę i umiejętności praktyczne. Uczestnicy naszych kursów spotykają się również z socjologami, zajmującymi się antropologią i socjologią dizajnu, historykiem sztuki i dizajnu,  jak również z doświadczonymi przedstawicielami branż.

Nasza szkoła posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy. Wystawiamy polsko - angielskie certyfikaty ukończenia kursu, potwierdzające kompetencje i kwalifikacje zawodowe naszych kursantów.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress