ArchiCAD 16 w wersji polskiej już dostępny!

05Wrzesień

ArchiCAD to specjalistyczny program graficzny stworzony z myślą o projektowaniu architektonicznym. Program ten jest jednym z najpopularniejszych narzędzi używanych przez architektów. Znajomość ArchiCAD-a stwarza użytkownikowi niesłychanie wiele możliwości i znacząco usprawnia codzienną pracę nad projektem. Z pomocą programu architekt może przygotować zarówno rysunki dwuwymiarowe (rzuty kondygnacji, przekroje, widoki elewacji) jak i widoki perspektywiczne i aksonometryczne przy korzystaniu z jednego tylko modelu. Wszelkie zmiany dokonywane na modelu i przekrojach przenoszone są automatycznie na rzut. Ponadto, Archicad umożliwia użytkownikowi tworzenie bardzo realistycznych wizualizacji projektu. Program ArchiCAD to doskonałe narzędzie zarówno dla amatorów rozpoczynających swoją przygodę z aranżacją wnętrz, jak i doświadczonych architektów potrzebujących profesjonalnego oprogramowania do projektowania.

Kurs projektowania w ArchiCad

W szkole Educoncept nauka programu ArchiCAD odbywa się pod okiem najlepszych trenerów programu ArchiCAD firmy Graphisoft. Kurs obejmuje 8 spotkań i trwa łącznie 27 godzin lekcyjnych. Po ukończeniu kursu „ArchiCAD – pierwszy stopień” każdy uczestnik potrafi konstruować elementy, dokonać edycji projektu, przygotowywać i zarządzać dokumentacją projektową, tworzyć zestawienia ilościowe oraz dokonać wizualizacji – renderować i animować. Umiejętności te pozwalają na samodzielne korzystanie z programu ArchiCAD podczas projektowania. Zwieńczeniem szkolenia jest wykonanie przez kursanta całościowego projektu, dzięki czemu ma on możliwość zweryfikować w praktyce nabytą wiedzę.

Na zakończenie kursu absolwenci otrzymują międzynarodowy certyfikat poświadczający ukończenie szkolenia, wydany przez firmę Graphisoft – producenta programu ArchiCAD oraz roczną wersję edukacyjną programu. Dzięki temu mają możliwość praktycznego sprawdzenia umiejętności zdobytych podczas szkolenia i wykorzystania ich w działalności projektowej.

Uczestnictwo w kursie z zakresu ArchiCAD warto połączyć ze szkoleniem projektowania wnętrz P1. Szkoła Educoncept oferuje atrakcyjny pakiet cenowy.

prasa

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress