Spotkanie prasowe nt. „Home stagingu”

30Październik

W połowie października w pięknych wnętrzach loftu pokazowego inwestycji Woronicza Qbik odbyło się spotkanie prasowe poświęcone tematyce Home stagingu.

Jego organizatorami była nasza szkoła oraz firma Ventis, specjalizująca się w szkoleniach z tego obszaru. Spotkanie było okazją do zaprezentowania kursu „Home stagingu”, który jest nową propozycją w portfolio szkoły Educoncept. Dwudniowe szkolenie odbywa się na licencji brytyjskiej sieci home stagerów „Ann Maurice House Doctor”.

Frekwencja podczas spotkania prasowego dopisała, a przybyli dziennikarze mediów wnętrzarskich mieli okazję wziąć udział w krótkim szkoleniu ze skutecznego przygotowywania nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Wszystkich zainteresowanych tematyką Home stagingu zapraszamy na kurs organizowany w naszej szkole.
Kolejna edycja startuje już 10 listopada!

prasa

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress