Kolejna edycja Kursu Stylizacji Wnętrz już za nami!

28Kwiecień

Gorąca, twórcza atmosfera, unoszący się w powietrzu entuzjazm i chęć do działania oraz ciężka, ale owocna praca – to tylko niektóre ze „składników” naszego kursu.

Zajęcia prowadzone w przestronnym lofcie Woronicza Qbik realizacje obfitowały przede wszystkim w praktykę, popartą serią niezbędnych i ciekawych wykładów, prowadzonych przez znanych i najlepszych ekspertów w dziedzinie stylizacji i aranżacji wnętrz: architekt Justyna Smolec – przez 10 lat związana z miesięcznikiem „Czas na wnętrze” jako szefowa stylistów, stylistka Katarzyna Sawicka, fotografka Aneta Tryczyńska, projektantka Hanna Kłyk oraz dr historii sztuki Krystyna Łuczak – Surówka.

Podczas warsztatów, nasze kursantki uczyły się jak i co ze sobą łączyć, żeby stworzyć harmonijne i niepowtarzalne wnętrza. Podsumowującym zdobytą wiedzę i umiejętności etapem kursu była sesja zdjęciowa. Uczestniczki przygotowywały swoje autorskie stylizacje pod okiem charyzmatycznych i popularnych w branży prowadzących: stylistki Aleksandry Buczkowskiej-Przeździk i fotografa Michała Przeździk-Buczkowskiego.

Autorki najlepszych projektów – Ilona i Agnieszka – zostały nagrodzone udziałem w profesjonalnej sesji wnętrzarskiej u boku stylistki Katarzyny Sawickiej, której efekty będziemy mogli podziwiać już wkrótce w jednym z prestiżowych magazynów wnętrzarskich. Ilonie i Agnieszce gratulujemy, a wszystkim uczestniczkom Kursu Stylizacji Wnętrz dziękujemy za zaangażowanie i owocną współpracę!

prasa

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress