Portal „Czas na Wnętrze” poleca kursy w Katowicach

13Luty

Rabat na kurs projektowania wnętrz w Katowicach

Zachęcamy do przeczytania artykułu na łamach portalu „Czas na Wnętrze” tutaj

49978W odpowiedzi na duże zainteresowanie kursami na wiosnę rusza pierwszy kurs projektowania w Katowicach. Zajęcia będą odbywać się w katowickiej ASP.
Bogata oferta i łatwy dostęp do wyposażenia i dekoracji wnętrz sprawia, że nasze domy często zmieniają się zbiór przypadkowych przedmiotów. Kupujemy bowiem rzeczy, które spodobały nam się w odpowiedniej aranżacji, nie biorąc pod uwagę, że do naszego wnętrza kompletnie nie pasują. Dlatego wiedza na temat projektowania wnętrz może okazać się przydatna nie tylko zawodowo, ale także prywatnie. Bo przecież dom to żywy organizm, który wciąż się zmienia. Warto umieć nad nim zapanować.

Instytut Educoncept będzie stopniowo wdrażał w Katowicach wszystkie swoje kursy, na początek proponuje zainteresowanym z południa Polski kurs projektowania wnętrz, kurs home staging oraz kurs dekoratora wnętrz. W następnym etapie zaproponuje kursy i warsztaty stylizacji mody.

Dla pierwszych 10 osób, które podadzą hasło „Czas na Wnętrze” 5% rabatu na rozpoczynający się 15 lutego kurs projektowania wnętrz w Katowicach.

 

 

 

 

 

 

prasa

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress