Kurs HOME STAGING NA ŚLĄSKU

04Kwiecień

Kurs home staging

W Katowicach w dniach 1-3 kwietnia odbył się pierwszy kurs Home stagingu na Śląsku. Jest to jedna z naszych  propozycji szkoleniowych, którą wdrażamy  na Śląsku.
Wykształciliśmy, mamy nadzieję, super home stagerów !!! Życzymy Wszystkim powodzenia i sukcesów zawodowych!
Jeśli jesteście zainteresowani naszym kursami zapraszamy do naszej podstrony: https://educoncept.pl/category/design/kursy/.

Szkolenie z home stagingu odbyło się w domu modelowym niemieckiej firmy WolfHouse, oferującej sprzedaż domów prefabrykowanych, zaawansowanych technologicznie, a zarazem bardzo ekonomicznych i ekologicznych /www.wolfhaus.pl/.
Podczas warsztatów Home staging zostały wykorzystane artykuły dekoratorskie firmy: BoConcept, Home&You.

Home staging zyskuje coraz większą popularność w Polsce zarówno wśród agentów nieruchomości, jak i samych sprzedających czy wynajmujących mieszkania. Podczas kursu w Katowicach uczestnicy poznają zasady home stagingu w teoretycznym ujęciu, ale również w praktyce. Naszą firmę szkoleniową wyróżniają m.in. dodatkowe bloki warsztatów. Doceniają je także Klienci. Na część praktyczną składa się aranżacja:

  • sypialni,
  • gabinetu (półek),
  • stołu w jadalni,
  • łazienki.

Jeśli jesteś zainteresowany naszym kursami zapraszamy do naszej podstrony: https://educoncept.pl/category/design/kursy/.

Przyszłość należy do home stagingu – miej w niej swój udział!

 

Foto: Weronika Lubojańska

IMG_0559 IMG_0541 IMG_0514 IMG_0493 IMG_0472 IMG_0416 IMG_0411 IMG_0378 IMG_0348 IMG_0347 IMG_0336 IMG_0248 IMG_0224 IMG_0214 IMG_0210 IMG_0173 IMG_0170 IMG_0153

Aktualizacja: 25.06.2019

kurs home staging

Home staging to nowoczesna forma sztuki aranżowania przestrzeni mieszkalnej w celu ułatwienia jej sprzedaży lub wynajmu na rynku nieruchomości. Cechuje się olbrzymią skutecznością perswazyjną, dlatego też – podobnie jak projektowanie wnętrz - staje się coraz bardziej popularnym zjawiskiem. Najprościej rzecz ujmując, jest to umiejętność przygotowania nieruchomości do sprzedaży, w której zakres wchodzą m.in. podstawy architektury i sztuka profesjonalnej aranżacji wnętrza oraz jego prezentacji dla Klienta.

prasa

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress