Kierunek BIZNES!

14Listopad

Prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej to ogromne wyzwanie. Jak odnaleźć się na rynku i z powodzeniem łączyć obowiązki, które w dużych firmach pełnią poszczególne działy? Skąd czerpać siłę i motywację do działania?

Zapraszamy na warsztaty „Kierunek Biznes!” prowadzone metodą coachingową, podczas których uczestnicy będą aktywnie poszukiwać najlepszych dostępnych rozwiązań, odkrywać swój potencjał i definiować swoje deficyty. Z nami nauczysz się kreatywnego rozwiązywania problemów oraz uwierzysz we własne możliwości.

Warsztaty „Kierunek Biznes!” to możliwość odkrycia mocnych i słabych stron Twojego biznesu, to okazja do zdobycia interpersonalnych umiejętności i opracowania przekazu, za pomocą którego będziesz komunikować się z potencjalnymi klientami.

Warsztaty prowadzone metodą coachingową pozbawione są autorytetu, który wskazywałby jedynie słuszne rozwiązania. Dzięki temu można dokonać własnych „odkryć” i wypracować rozwiązania, które będą pozostawać w zgodzie z własnym systemem wartości i przekonaniami.

serdecznie zapraszamy na kurs, więcej informacji w zakładce KURSY/ KIERUNEK BIZNES

już teraz zadzwoń i dowiedz się więcej. KIERUNEK BIZNES!

prasa

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress