WARSZTATY PROJEKTOWANIA ZMIANY

29Marzec

Jakie marzenia nosisz w sobie? Może są takie, które tłumisz, tłumacząc, że nie są dla Ciebie? Bo zbyt odważne, wymagają zmiany stylu życia, porzucenia przyzwyczajeń i opuszczenia swojej strefy komfortu. Nie bój się marzyć! Od marzeń zaczynają się podróże te bliskie i te odległe. Swój początek w marzeniach mają wielkie odkrycia i wynalazki. Marzenia pomagają też poprawiać jakość naszego codziennego życia. Warto więc marzyć!

Coach Wojciech Kozłowski

7 kwietnia o godz. 13.25 księżyc znajdzie się w nowiu. To wyjątkowy nów, bo w znaku Barana. Jak twierdzą astrologowie, nów w Baranie to doskonała okazja do podejmowania nowych wyzwań i przedsięwzięć. Czas ten sprzyja tworzeniu Mapy Marzeń, która jest swoistym „listem” kierowanym do naszej podświadomości. Ale mamy na to tylko 48 godzin. Po tym czasie energia słabnie.

7 kwietnia zapraszamy więc na wspólne tworzenie Mapy Marzeń. Połączymy kosmiczną energię z wiedzą i pod kierunkiem coacha Wojciech Kozłowskiego będziemy projektować zmianę, której pragniemy.

Czym jest Mapa Marzeń?

Mapa Marzeń to Twoje pragnienia. Te skrywane i te już wypowiedziane. To potrzeba serca o pełniejszym życiu, to wynikające z Twojego systemu wartości głębokie potrzeby, bez zaspokojenia których nie możesz zaznać wewnętrznego spokoju. To w końcu coś, co stanowi o Tobie. Jedni nazywają to przeznaczeniem, inni misją życia. To kierunek, w którym chcesz podążać, by poczuć spełnienie.

Jakich obszarów życia dotyczy Mapa Marzeń?

Na Mapę Marzeń można nanosić marzenia dotyczące każdego obszaru życia. To nasza mapa, więc my decydujemy, jakie szczyty chcemy zdobyć i w jakich wodach pragniemy się zanurzyć.

Zapraszamy na warsztaty, podczas których stworzysz indywidualną Mapę Marzeń, ale też dowiesz się, jak zamienić marzenia w cele. Będzie też okazja przyjrzeć się wewnętrznemu sabotażyście, który niejednokrotnie staje na drodze do celu.

Jeżeli sprzyjający układ planet może okazać się pomocny w osiągnięciu celu, dlaczego z tego nie skorzystać?

prasa

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress