NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH

08Marzec

Przyznano nagrody konkursu MEBLE MARZEŃ.
Educoncept był patronem honorowym konkursu.
Voucher na jeden z naszych szkoleń: kursu Projektowania wnętrz lub kursu Dekorator wnętrz, trafi do jednego z laureatów konkursu.
GRATULUJEMY PANU FILIPOWI !

4. edycja konkursu „Spełnij dziecięce marzenia” pod patronatem „KSIĘGI TRENDÓW” cieszyła się rekordową popularnością wśród młodych projektantów, którzy wykazali się pomysłowością i wyobraźnią przestrzenną.

 W tym roku wybór najlepszej dziesiątki w spełnianiu dziecięcych marzeń okazał się wyjątkowo trudny. Po długich i burzliwych naradach możemy wreszcie ogłosić wyniki!

Uczestnicy konkursu „Spełnij dziecięce marzenia 2017” (w ramach inicjatywy „Mebel marzeń 2017” organizowanej przez Wydawnictwo meble.pl, wydawcę miesięcznika branży meblarskiej „BIZNES meble.pl” oraz Meble.pl S.A.) pod patronatem „KSIĘGI TRENDÓW 2017” mieli za zadanie zaprojektować meble inspirowane rysunkami dzieci nagrodzonymi w konkursie „Mebel dziecięcych marzeń 2017”.

Każdy z projektów musiał się również mieścić w ramach jednego z 10 trendów na rok 2017, które zostaną zaprezentowane w tegorocznej edycji „KSIĘGI TRENDÓW”. Laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody dwutygodniowe staże (z zakwaterowaniem) w firmach z branży meblarskiej oraz oprogramowanie CAD wspomagające projektowanie 3D.
Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 15 marca br. podczas targów „Meble Polska” w Poznaniu. Natomiast przez cały czas trwania targów na stoisku miesięcznika „BIZNES meble.pl” (pawilon 7 stoisko 8) będzie można oglądać wystawę inicjatywy „Mebel marzeń 2017”.

 

Mebel marzen

prasa

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress