Masz pytanie?
Wiadomość wysłana. Zamknij
Kurs projektowania wnętrz online

Co warto wiedzieć wybierając kurs Projektowania wnętrz w wersji online

 

Educoncept posiada 13 letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu Projektowania wnętrz.W swoim portfolio oferujemy również inne szkolenia z branż pokrewnych i rozwojowych – m.in. dekoracji i stylizacji wnętrz, fotografii wnętrz, home stagingu, marki osobistej architekta wnętrz, a także  szkolenia ułatwiającego stawianie pierwszych kroków w działalności projektanta (Projektant na swoim).
Od 3 lat nasze flagowe szkolenia – Projektowanie wnętrz i Projektowanie w  programie Archicad, prowadzimy również w wersji ONLINE. Są to szkolenia, gdzie kursant zdobywa nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również umiejętności praktyczne. Szkolenie pozwoli na to, aby po zakończonym szkoleniu uczestnik mógł samodzielnie wykonać projekt wnętrza od koncepcji  po projekty wykonawcze dla branżystów, ekip budowlanych.

Platforma szkoleniowa Educoncept jako narzędzie do pracy online dla kursantów z całego kraju oraz zagranicy

 

Szkolenia online w Educoncept prowadzone są przy wykorzystaniu platformy ZOOM. Jest to profesjonalne narzędzie do prowadzenia edukacji online, zgodnie ze standardami szkoły. Zawsze kierujemu sie naszym motto: „nauka poprzez praktykę”.Maksymalne przekazywanie Wam naszego doświadczenia w zawodzie projektanta i dekoratora wnętrz tak, aby po naszych szkoleniach móc zacząć działać. Opracowaliśmy metody specjalnie przygotowane adekwatne do prowadzenia szkolenia w formule online Troszczymy sie o efektywność naszych kursów. To jakość oraz indywidualne podejście do kursanta powodują, że formuła on-line sprawdza się i nie odbiega zakresem i jakością od szkoleń stacjonarnych.

Zajęcia Projektowania wnętrz i/lub Archicad on-line sa prowadzone w czasie rzeczywistym z wykładowcami, w całości nagrywane, do wielokrotnego odtwarzania w dogodnym przez kursanta terminie. Platforma Educoncept zapewnia w ten sposób komfort pracy kursanta oraz możliwość odtwarzania zajęć w każdym dogodnym dla niego momencie.  Podczas kursu każdy student przygotowuje swój własny projekt według naszych wytycznych i naszych opracowanych standardów.  Wykładowcy podczas całego szkolenia wraz z kursantami analizują postępy pracy na każdym etapie przygotowania projektu, przeprowadzając indywidualne korekty i rozmowy. Przygotowują kursanta do obrony swojej teczki projektowej.

Czego się nauczycie na kursie online

Kurs Projektowania wnętrz  jest przeplatany wykładami, ćwiczeniami i rozmowami, tak, aby kursant nabył projektowych umiejętności. Umiał samodzielnie przygotować kompletny projekt, potrafił stworzyć ofertę dla klienta, przygotować umowę. Wiedział jak etapować i wyceniać swój projekt. Posługiwał się znajomością zasad ergonomii, ekonomii a także znajomością materiałoznawstwa i artykułów wyposażenia wnętrz. Osoby, które wybiorą w Educoncept pakiet kursów: Projektowanie wnętrz + Archicad, dodatkowo nauczą się znajomości programu Archicad. To ptorgram do projektowania wnętrz i tworzenia wizualizacji w programie komputerowym. Projekt zaliczeniowy, zostanie wykonany w programie Archicad.

Kurs Projektowania Wnętrz on-line
Kurs projektowana wnętrz on-line
Kurs projektowania wnętrz on-line
Kurs Projektowania Wnętrz on-line

Spróbuj z nami zdobyć nowy zawód

Jeśli nasz oddział stacjonarny (Warszawa, Katowice, Gdańsk) nie znajduje się blisko Ciebie. A może po prostu nie chcesz tracić czasu na dojazdy albo mieszkasz za granicą. Zapraszamy do wyboru  szkolenia Projektowania wnętrz online.
Formuła szkoleń na żywo – tzw. “live training” sprawdziła się już u wielu naszych kursantów w Polsce i za granicą.
Wykonane projekty przez naszych absolwentów są absolutnie na takim samym wysokim poziomie, jak w przypadku szkoleń stacjonarnych. Spróbuj szkoleń online w naszym wydaniu.

Oczywiście zawsze z przyjemnością porozmawiamy z Tobą doradzając najlepsze rozwiązania i wybór kursu. Dlatego zachęcamy do bezpośredniego kontaktu mailowego lub telefonicznego

Czekamy na Wasze pytania i tematy, w których możemy pomóc.