Masz pytanie?
Wiadomość wysłana. Zamknij

KTÓRE SZKOLENIE WYBRAĆ?

Jeśli masz dylemat, czy wybrać kurs projektowania wnętrz, dekoracji wnętrz czy home staging – to ten wpis pomoże Ci w podjęciu decyzji.
Pierwsze pytanie, które zawsze zadajemy naszym rozmówcom, którzy są zainteresowani szkoleniami, to jaki jest Twój cel kształcenia.
Jeśli mamy możliwość porozmawiania z Wami, przeprowadzamy krótki wywiad, tak, aby jak najlepiej dopasować szkolnie do Waszych potrzeb. Od 10 lat staramy się, aby nasze szkolenia przynosiły Wam dużo satysfakcji. Równocześnie dużą ilość więcej wiedzy oraz praktyki, a w dalszej perspektywie spełniania Waszych zawodowych wyzwań.
W swojej ofercie szkoleń z aranżacji wnętrz mamy kilka propozycji tematycznych. Szkolenia świetnie się wzajemnie uzupełniają, ale wiadomo – od czegoś trzeba zacząć.

KURS PROJEKTOWANIA WNĘTRZ I ARCHICAD

Pierwszym flagowym kursem – takim „must have” jest kurs Projektowania wnętrz i Archicad. Jeśli chcesz działać w branży wnętrz, projektować wnętrza lub mieć wpływ na projekt – bez tego szkolenia się nie obędzie. Tutaj uczymy solidnego warsztatu projektanta wnętrz. Wykonania projektu od pomysłu na wnętrze, czyli od koncepcji poprzez projekt branżowy, skierowany do wykonawców – hydraulika, elektryka, stolarza, parkieciarza, kafelkarza, murarza, itd. Wyciskamy na tym szkoleniu zarówno z siebie jak i z Was 100%. Pracujemy z Wami w większości czasu indywidualnie, pomagamy w przygotowaniu teczki projektowej, dbamy o każdy szczegół w projekcie.

Projektowanie w ARCHICAD

Dajemy Wam również szansę nauki profesjonalnego programu komputerowego do projektowania – ArchiCAD. Program kursu ArchiCAD obejmuje ćwiczenia z tworzenia rysunków technicznych 2D –  rzutów, przekrojów, rozwinięć ścian, rzutów podłóg, sufitów oraz modeli 3D wykorzystanych do tworzenia realistycznych wizualizacji. Kurs kończy się egzaminem – obroną teczki projektowej. Całe szkolenie przeplatane jest wykładami, ćwiczeniami, spotkaniami w showroomach, jednak nawiększy nacisk kładziemy na wykonanie poprawnego projektu. Gwarantujemy wysoki poziom i fachowość. Stawiamy na najlepszą kadrę oraz ich doświadczenie. Świetnym uzupełnieniem tego kursu jest kurs „Dekoratora wnętrz” i „Home stagera”.

KURS DEKORATOR WNĘTRZ

Jeśli nie jesteś pewien, czy chcesz od razu zacząć projektować, ale masz pasję i lubisz urządzać wnętrza – być może należy spróbować swoich sił wybierając kurs Dekoratora wnętrz i/lub Home stagera.
Dekorator wnętrz  to zawód bardzo popularny na całym świecie – w Polsce dopiero zaczyna od niedawna być doceniany i odróżniany od profesji architekta i projektanta wnętrz. Dekorator najczęściej powinien współpracować z architektem i projektantem wnętrz, uzupełniając jego pracę, dbając o stylizację i dekorację. W Polsce często to jedna i ta sama osoba. Więc jeśli nie decydujesz się zostać projektantem, być może warto zdobyć wiedzę z zakresu dekoracji wnętrz – nauczyć się dobierać style i kolory do wnętrza, umiejętnie je łączyć, potrafić stworzyć wnętrze spójne stylistycznie. Umieć wybrać tapetę, tkaninę, dobrać rośliny, zaprojektować ciekawy mebel lub detal, czy własnoręcznie wykonać dekorację – DIY.
Taki właśnie jest nasz kurs „Dekorator wnętrz” – pełen inspiracji, kreacji i pomysłów. Uczymy tworzyć wnętrza z duszą, różnorodne i niesztampowe. Uwrażliwiamy Was na piękno i wybór dobrego wzornictwa. Finałem naszego kursu jest udział w sesji dekoracyjno-fotograficznej z profesjonalistami – stylistą i fotografem wnętrz. A zdjęcia, które powstaną podczas sesji przekazujemy Wam na własność, jako początek Waszego portfolio.

 

KURS HOME STAGING

Jeśli chciałbyś współpracować z biurami nieruchomości oraz inwestorami –  tworzyć szybkie metamorfozy wnętrz. Chciałaabyś poprawić wygląd nieruchomości skierowanych do sprzedaży lub wynajmu    zostań home stagerem ! Ten kurs jest dla Ciebie. Nauczymy Cię przejść przez całe zlecenie home stagingowe, przekażemy Ci know-how jak działać na tym rynku nieruchomości. Pierwsze wrażenie robi się tylko raz.  Zadbanie o atrakcyjność wnętrza, które za chwilę ma się sprzedać lub wynająć to właśnie jest zadanie home stagera. Porządek, czystość, ład, usunięcie osobistych rzeczy właścicieli nieruchomości, dobre światło, ładny zapach, dobór odpowiedniego stylu i kolorystyki – to kilka z wielu zasad w home stagingu, które stosujemy, aby wykorzystać w pełni potencjał lokalu, podkreślając jego zalety, ale przy tym nie ukrywając wad. W całym kursie oferujemy dużo praktyki. Ciekawe warsztaty wyjazdowe do salonu meblowego, gdzie ćwiczymy szybkie aranżacje wnętrz. Wszystko zgodnie z wcześniej zdobytą wiedzą teoretyczną.
Tematyką  home stagingu zajmujemy się już od 10 lat, a wciąż jest to perspektywiczny zawód, który w Polsce cały czas raczkuje. Potrzeba kształcenia home stagerów jest u nas nadal duża. Większe biura nieruchomości ofertę home stagingu mają wpisaną już na stałe w swój zakres usług. Bez tej opcji nie przyjmują zleceń, szczególnie tych na wyłączność. Wiele osób nie ma jeszcze tej świadomości, nie czuje potrzeby idei home stagingu. I my to zmieniamy.
Świadczenie usługi home stagingu, może być  świetnym uzupełnieniem wachlarza usług architekta, projektanta wnętrz i dekoratora wnętrz. 

WARSZTATY FOTOGRAFII WNĘTRZ
A jeśli ktoś chciałby nauczyć się fotografować swoje zaprojektowane wnętrza lub zrealizowane metamorfozy home stagingowe zapraszamy na nasze warsztaty fotograficzne. Oferujemy je również w pakietach z kursem Dekoratora wnętrz  lub Home stagera z 15% rabatem.

Jeśli nadal nie wiesz od czego zacząć – zapraszamy do kontaktu – doradzimy Ci indywidualnie.


WARSZAWA: tel. 889 017 130, 505 915 190 szkolenia@educoncept.pl
KATOWICE: 501 655 510, 889 017 130 szkolenia.katowice@educoncept.pl
GDAŃSK: 603 944 205, 889 017 130 szkolenia.gdansk@educoncept.pl