Masz pytanie?
Wiadomość wysłana. Zamknij

LUCYNA RAWSKA

Telefon:

+48 784 924 661

O Lucynie

Projektowanie wnętrz i home staging to dwie pasje, które towarzyszą mi już od paru lat. W 2018 roku ukończyłam Projektowanie wnętrz + Archicad w Educoncept i to był kolejny krok w kierunku usystematyzowania mojej wiedzy oraz zajęcia się profesjonalnie tymi tematami.

Do każdego projektu, mieszkania, przestrzeni podchodzę bardzo indywidualnie. Słucham, obserwuję i wybieram to co dla mieszkańców będzie odzwierciedleniem ich marzeń o wnętrzu, tak aby czuli się w nim komfortowo, bezpiecznie i wygodnie. Funkcjonalność, charakter wnętrza oraz wsłuchanie się w potrzeby klienta to cechy, które są dla mnie najważniejsze przy projektowaniu.

Zajmuję się kompleksowym projektowaniem powierzchni mieszkalnych oraz home staging. Szczególnie bliskie są mi małe przestrzenie, które wymagają kreatywnego podejścia i funkcjonalnych rozwiązań.

Bardzo ważne jest dla mnie podnoszenie moich umiejętności, dlatego też uczestniczę w branżowych szkoleniach, konferencjach oraz imprezach targowych w kraju jak i za granicą.

Zapewniam profesjonalną obsługę wszystkich etapów inwestycji od momentu szkiców projektowych, poprzez konsultacje z wykonawcami oraz nadzór budowlany, aż do zakończenia realizacji projektu.

W moim portfolio znajdują się zarówno mieszkania mniejsze na wynajem, mieszkania 3-4 pokojowe, 2 szkoły językowe jak i home staging. Przygotowuję też mieszkania do wynajmu jak i sprzedaży. Doradzam i konsultuję oraz planuję konieczne działania.