Masz pytanie?
Wiadomość wysłana. Zamknij

OLA DĄBRÓWKA

Strona internetowa:

www.goodvibesinteriors.pl

O Oli

Ola Dąbrówka jest stylistką, dekoratorką i projektantką wnętrz.

Jej głównym celem przy aranżowaniu przestrzeni jest, by ludziom było w nich dobrze. Tak naprawdę dobrze. Żeby czuli się w nich spełnieni, szczęśliwi i spokojni.

W 2017 stworzyła studio GOOD VIBES Interiors, w którym dba o dobry nastrój wnętrz.

Ponad wszystko uwielbia pracę przy sesjach zdjęciowych.

Jako dziewczynka, kiedy nudziła się będąc z rodzicami w gościach, przemieniała pokoje swoich kolegów. Na koniec wieczoru wszyscy byli zadziwieni, bo pokoje nie tylko były posprzątane. Zachwycały nowym porządkiem, poukładanymi książkami i wyeksponowanymi ulubionymi lalkami. Ciągle dbała o przestrzeń wokół siebie, aż w końcu zaczęła tworzyć wnętrza dla innych.

Lubi gry słów, private jokes i kiedy nie wszystko jest powiedziane do końca serio. To samo daje swoim wnętrzom – mrugnięcie okiem, zaczepkę, ukrytą osobistą historię widoczną i w pełni zrozumiałą tylko dla wtajemniczonyc. Wnętrz te jednocześnie sa atrakcyjnei  pociągające dla odbiorców z zewnątrz.

GOOD VIBES Interiors powstało w 2017 roku przyjmuje za misję dbanie o dobry nastrój wnętrz. To jednoosobowe studio – prężnie rozwijająca się marka tworzona przez Olę Dąbrówkę.

Do 2021 miała na swoim koncie około 200 zrealizowanych stylizacji i blisko 30 kompleksowo przygotowanych nieruchomości, które z dużym powodzeniem odnalazły się na rynku. GoodVibes’owe mieszkania sprzedają w wysokich cenach i w krótkim okresie czasu, a ich wnętrza doceniane są przez portale branżowe.

Ale GoodVibes’y to nie tylko estetyka, to również zrozumienie dla priorytetów inwestora i sprawna komunikacja. Wszystko to dzięki  świetnej organizacji całego procesu pracy nad projektem, zarządzania logistyką. Dodatkowo zaufani podwykonawcy i sprawdzone rozwiązania są bardzo doceniane przez najemców.

Ola lubi pracować nad projektami dla “zwykłych” ludzi. Tworzy wnętrza, które ewoluują wraz z ich mieszkańcami i zmieniając się, opowiadają ich historie. Wierzy w wyzwalającą moc kolorów, dzięki którym można wyczarować najbardziej optymistyczne i stymulujące środowisko. W spryt i fantazję, dające możliwość stworzenia wystroju, w którym każdy może żyć pięknie i wygodnie, bez względu na budżet.

GOOD VIBES Interiors oferuje szeroką gamę usług na każdą kieszeń – od podstawowych konsultacji po kompleksowe projekty pod klucz; dla inwestorów, jak i klientów indywidualnych.

Obszary współpracy: stylizacja, metamorfozy, projekty wnętrz / home staging / stylizacja sesji zdjęciowych / stylizacja produktu.