Agnieszka Wrodarczyk

O Agnieszce

Certyfikowana home stagerka.  Z zamiłowania stylistka sesji zdjęciowych, z wykształcenia magister germanistyki. Nieustannie na tropie pięknych wnętrz. W poszukiwaniu inspiracji i materiałów do zdjęć zagląda ludziom w okna oraz ich profile na Instagramie.

Po kilku latach spędzonych w międzynarodowej korporacji rozpoczęła przygodę z nieruchomościami, przygotowując domy i mieszkania na Śląsku do szybkiej i skutecznej sprzedaży. Dwa lata temu poszła krok dalej i w pracy zawodowej połączyła ze sobą swoje największe pasje, jakimi są wnętrza, ludzie i podróże. Organizuje sesje zdjęciowe w Polsce i Europie. Współpracuje z większością magazynów wnętrzarskich obecnych na polskim rynku. Do tej pory zrealizowała niemal sto sesji m.in. dla takich tytułów jak „Dobre Wnętrze”, „Czas na Wnętrze” czy „Moje Mieszkanie”.

 Z równie wielką pasją stylizuje wnętrza, co rozmawia z ich właścicielami. Po zakończeniu zdjęć prowadzi z nimi długie rozmowy, których efektem są pojawiające się obok zdjęć reportaże jej autorstwa.