Masz pytanie?
Wiadomość wysłana. Zamknij

Joanna Popławska

O Joannie

Założycielka i właścicielka firmy HOME FOR ME. Akredytowany Home Stager. Magister ekonomii. Ukończyła również podyplomowe studia na Politechnice Warszawskiej, na wydziale matematyki. Mimo, że od dzieciństwa interesowało ją urządzanie domów i mieszkań, to przygodę z wnętrzami zaczęła kilka lat temu. Zamiłowanie do tej branży przejęła po dziadku – warszawskim architekcie. Od dzieciństwa urządzała wszystkim mieszkania i wiecznie przemeblowywała własny pokój.

Pierwsze umiejętności projektowania Wnętrz zdobyła w EDUCONCEPT podczas kursu projektowania. Biegle opanowała projektowanie graficzne w programie Archicad, ale ciągle jednak czegoś jej brakowało. Kursy z Home Stagingu z House Doctor – Ann Maurice były dopełnieniem wiedzy o projektowaniu i metamorfozach. Od dzieciństwa Joanna podziwiała Ann Maurice i oglądała wszystkie odcinki oraz powtórki programu angielskiej mistrzyni.

Cechami charakterystycznymi Joanny są precyzja, drobiazgowość i wyczucie stylu. Uwielbia dzielić się swoją pasją, a praca z ludźmi zawsze dawała jej niesamowitą satysfakcję. Jako prowadząca szkolenia pomaga uczestnikom zgłębiać tajniki projektowania i upiększania wnętrz, profesjonalnie przekazuje wiedzę o Home Stagingu, wie jak najlepiej i szybko sprzedać lub wynająć mieszkanie. Joanna współpracuje z klientami indywidualnymi jak i firmami. Ma na koncie wiele zrealizowanych projektów. Postrzega projektowanie wnętrz jako misję i czuje, że poprzez swoje realizacje daje ludziom radość oraz szczęście. Jest osobą ciepłą i otwartą, a na jej twarzy zawsze gości uśmiech.

Joanna prywatnie jest szczęśliwą mężatką oraz mamą Zuzi i Antosia. Miłośniczka egzotycznych podróży, psychologii pozytywnej oraz sztuki nowoczesnej.