Masz pytanie?
Wiadomość wysłana. Zamknij

Piotr Popenda

O Piotrze

Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Inżynier i architekt. Kolejność nie przypadkowa, ponieważ traktuję swoją pracę, a zarazem pasję, jako rzemiosło. Nie ma znaczenia, czy projektuję elektrownię, wnętrze mieszkania, czy garaż – projekt musi być przemyślany i spójny co do najmniejszego detalu – wszystko zgodnie z mottem: „Architektura to detal!” Architektonicznym idolem jest dla mnie Alvar Aalto – uwielbiam jego syntetyczne podejście do projektu. Chociaż podejmuję wyzwania projektowe niezależnie od skali, to wnętrza sprawiają mi największą satysfakcję. Uwielbiam uczestniczyć w realizacji moich pomysłów, a na budowie czuję się jak w domu.

Działając z ps.Kreatywni staramy się odczarować obraz architekta, jako usługi dla wybranych. Prowadząc weekendowe punkty porad projektowych, chcemy zachęcić do niezobowiązującej rozmowy na temat planowanych remontów. Staramy się pokazać Klientom szersze spektrum zagadnień związanych z realizacją ich pomysłów.

Poza projektowaniem, aż za dużo pasji. Uwielbiam ciężkie sztangi, relaksuję się na strzelnicy, zimą czerpię energię na nartach, a latem cieszę się wiatrem w żaglach. Wszystko to pozwala mi znaleźć właściwy dystans, by w końcu pozwolić odkryć nowe rozwiązania starych problemów.