Masz pytanie?
Wiadomość wysłana. Zamknij

DOROTA SKÓRA

Adres

DPS STUDIO
ul. Siewierska 157
42-431 Zawiercie

Strona internetowa:

www.dpsstudio.pl

O Dorocie

Architekt wnętrz, tech. plastyk, home stager i pasjonatka renowacji mebli… Uwielbiam swoją pracę i nigdy się w niej nie nudzę. Mam to szczęście, że robię to co kocham i chyba dlatego tak chętnie podejmuję się kolejnych wyzwań. Projektuję, aranżuję i stylizuję przestrzenie wnętrzarskie – utożsamiam je ze swoimi klientami, dlatego są one takie niepowtarzalne.

Pomagam budować klimat miejsca, który w zależności od wymagań, sprzyja do mieszkania, pracy lub odpoczynku. Gdy kończę projektować i ruszają prace remontowe jestem wsparciem na budowie, a w sklepie z dodatkami dekoracyjnymi wcielam się w rolę doradcy. Wszystko po to, żeby moi klienci mogli się w pełni cieszyć ze swojej przestrzeni, którą przecież
otaczają się na co dzień. Jestem przekonana, że bardzo ważnym w życiu jest stworzenie kawałka SWOJEGO świata.

DPS STUDIO architektura&nieruchomości
W naszym biurze odnajdziecie kobiecą wrażliwość, gdzie estetyka podąża za najnowszymi trendami oraz męski pragmatyzm, gdzie trendy wyznacza się z relacji czasu i cen nieruchomości.Serdecznie zapraszamy!!! „DPS STUDIO” jest pracownią powstałą w 2012 roku. Firmę, współtworzy małżeństwo architektów. Każde z nas posiada swoje mocne strony, ale wspólnie czujemy się kompletni pod każdym względem. Oferujemy Państwu, kompleksowy zakres usług związany z procesem inwestycyjnym. Pomagamy podjąć decyzję o kupnie nieruchomości, badamy jej stan prawny, możliwości zabudowy oraz szacujemy jej wartość. W ten sposób unikniecie Państwo przepłacenia lub zakupienia nieruchomości z “ukrytymi” wadami, które dodatkowo obciążą Wasz budżet. Realizujemy projekty obiektów budowlanych niezależnie od skali i funkcji. Obsługujemy tematy skomplikowane pod względem formalno-prawnym, bierzemy na siebie ciężar, reprezentując naszych klientów przed organami administracji publicznej. Działamy wg zasad etyki zawodowej. Nasza pracownia wychodzi głównie naprzeciw klientom, którzy cenią sobie indywidualizm, nie lubimy powtarzalności oraz rutyny. Od podstaw projektujemy obiekty budowlane i aranżujemy ich wnętrza, dzięki temu obiekty te są funkcjonalne i estetycznie spójne. Nie unikamy również aranżacji wnętrz w istniejących obiektach, zaprojektujemy indywidualne meble, a nawet w razie potrzeby odrestaurujemy te istniejące. Na co dzień współpracujemy ze sprawdzonymi stolarzami i wykonawcami, z usług których będziecie mogli Państwo skorzystać. Nie jesteśmy obojętni na kwestie finansowe, sporządzimy dla Was kosztorys inwestorski, który pomoże kontrolować wydatki lub będzie podstawą do uzyskania alternatywnych sposobów finansowania inwestycji.
Jeżeli zdecydujecie się finansować swoją budowę lub remont przy pomocy kredytu, to polecimy Wam sprawdzonych doradców finansowych, którzy wybiorą dla was najkorzystniejszą opcję. Na koniec sporządzimy dla Was operat szacunkowy, w którym określimy wartość nieruchomości, która będzie stanowić zabezpieczenie kredytu hipotecznego.