Wykładowcy

Maciej Walczyna

Projektowanie wnętrz

Maciej Walczyna jest architektem i projektantem wnętrz. Studiował w Polsce, Stanach Zjednoczonych i w Niemczech.
Od 2004 roku w zawodzie, wraz z Maciejem Siczkiem zakładał pracownię projektową ADHD, teraz prowadzi własne studio.

Szymon Wanik

Projektowanie wnętrz

Architekt oraz projektant wnętrz. Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Wrocławskiej. Od 2009 roku członek IARP. Współzałożyciel pracowni Staruń Wanik ARCHITEKCI.

Anna Ratyńska-Kochaniak

Projektowanie wnętrz

Anna Ratyńska- Kochaniak jest architektem wnętrz. Studiowała na warszawskiej ASP na wydziale Architektury Wnętrz uwybitnego architekta i pedagoga prof. Michała Gutta, z którym później współpracowała.

Monika Jarosz

Projektowanie wnętrz

Monika Jarosz jest absolwentką wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach na kierunku Architektura Wnętrz. Pierwsze doświadczenia w zawodzie zdobywała w biurze projektowym Hola Design w Warszawie.

dr Krystyna Łuczak-Surówka

Projektowanie wnętrz/ Dekoracja wnętrz

Historyk i krytyk designu. Absolwentka Instytutu Historii Sztuki UJ, gdzie jako pierwsza obroniła pracę magisterską, a następnie doktorską z historii polskiego wzornictwa. Obecnie pracuje nad habilitacją – monografią Teresy Kruszewskiej.

dr Aleksandra Buczkowska-Przeździk

Dekoracja wnętrz

Absolwentka warszawskiej ASP wydziału Architektury Wnętrz specjalizacja Scenografia (w trakcie których odbyła stypenium w Accademia di Belle Arti Pietro Vanucci we włoskim mieście Perugia). Absolwentka Fotografii na łódzkiej filmówce.

Michał Przeździk

Fotografia wnętrz / Dekoracja wnętrz

Absolwent Wydziału Operatorskiego i Realizacji Telewizyjnej PWSFTViT w Łodzi. Wcześniej ukończył szkołę fotograficzną w Krakowie. Zajmuje się fotografią dokumentalną i reklamową.

Joanna Popławska

Home Staging

Założycielka i właścicielka firmy HOME FOR ME. Akredytowany Home Stager. Magister ekonomii. Ukończyła również podyplomowe studia na Politechnice Warszawskiej, na wydziale matematyki.

Agnieszka Wrodarczyk

Dekoracja wnętrz

Certyfikowana home stagerka. Z zamiłowania stylistka sesji zdjęciowych, z wykształcenia magister germanistyki. Nieustannie na tropie pięknych wnętrz.

Michał Skorupski

Fotografia wnętrz/ Dekoracja wnętrz

Zamiłowanie do fotografii ma w genach. Pierwszy raz wziął do ręki aparat w wieku 8 lat (była to kultowa rosyjska Smiena). Od tego czasu najchętniej ogląda świat przez obiektyw.

Aleksandra Ciesielska

Projektowanie wnętrz/ Dekoracja wnętrz

Absolwentka Architektury na Politechnice Gdańskiej. Założycielka studia projektowego Design your home wyróżnionego przez Westwing odznaką „Interior Lover 2020”.

Anna Wilniewczyc

Projektowanie wnętrz

Anna Wilniewczyc jest absolwentką PLSP w Koszalinie, później wydziału architektury wnętrz warszawskiej ASP. Uczyła się i dyplom zdobyła pod okiem prof. Michała Gutta.

Magdalena Siemienowicz

Projektowanie wnętrz

Wykładowczyni na Wydziałach Architektury Wnętrz Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie oraz Akademi Sztuk Pięknych w Warszawie.

Magda Skibka

Marka Osobista Architekta wnętrz

PRowiec z 13-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w relacjach z mediami i budowaniu marki własnej, w tym content marketingu na kanałach społecznościowych.

Ola Dabrówka

Projektant na swoim

To dziewczyna taka, jak Ty, która do branży wnętrzarskiej i pracy na własny rachunek weszła mocno po 30-tce. Bez kontaktów, bez milionów, ale za to z talentem, ogromną determinacją i przekonaniem, że freelance to jej życiowa droga.

Katarzyna Piętak-Grzyb

Garden staging

Absolwentka londyńskiego The Thames Valley University oraz Wyższej Szkoły Zarządzania w Warszawie, strateg marketingowy i ekspert z zakresu zarządzania.

Piotr Popenda

Projektowanie wnętrz

Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Inżynier i architekt. Kolejność nie przypadkowa, ponieważ traktuję swoją pracę, a zarazem pasję, jako rzemiosło.

Agnieszka Wilk-Rumin

Projektowanie wnętrz

Architektka i projektantka wnętrz. Absolwentka Wydziału Architektury i Sztuk Pięknych Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza-Modrzewskiego.

Michał Pietrucha

Projektowanie wnętrz w Archicad

Doświadczony trener ARCHICADA, certyfikowany Bim manager, z dużym doświadczeniem wdrożeń w czołowych biurach architektonicznych i wnętrzarskich na Śląsku.

Marceli Lepieszka

Projektowanie wnętrz w Archicad

Marceli Lepieszka jest absolwentem studiów inżynierskich na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej. Obecnie jest student stopnia magisterskiego na tym samym wydziale.