Wykładowcy

Maciej Walczyna

Projektowanie wnętrz

Maciej Walczyna jest architektem i projektantem wnętrz. Studiował w Polsce, Stanach Zjednoczonych i w Niemczech.
Od 2004 roku w zawodzie, wraz z Maciejem Siczkiem zakładał pracownię projektową ADHD, teraz prowadzi własne studio.

Szymon Wanik

Projektowanie wnętrz

Architekt oraz projektant wnętrz. Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Wrocławskiej. Od 2009 roku członek IARP. Współzałożyciel pracowni Staruń Wanik ARCHITEKCI.

Widawscy Studio Architektury

Projektowanie wnętrz

Pracownia zajmująca się głównie architekturą wnętrz oraz szeroko rozumianym designem – wzornictwem przemysłowym, projektowaniem architektonicznym i architekturą ogrodów.

Anna Ratyńska-Kochaniak

Projektowanie wnętrz

Anna Ratyńska- Kochaniak jest architektem wnętrz. Studiowała na warszawskiej ASP na wydziale Architektury Wnętrz uwybitnego architekta i pedagoga prof. Michała Gutta, z którym później współpracowała.

Monika Jarosz

Projektowanie wnętrz

Monika Jarosz jest absolwentką wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach na kierunku Architektura Wnętrz. Pierwsze doświadczenia w zawodzie zdobywała w biurze projektowym Hola Design w Warszawie.

dr Krystyna Łuczak-Surówka

Projektowanie wnętrz/ Dekoracja wnętrz

Historyk i krytyk designu. Absolwentka Instytutu Historii Sztuki UJ, gdzie jako pierwsza obroniła pracę magisterską, a następnie doktorską z historii polskiego wzornictwa. Obecnie pracuje nad habilitacją – monografią Teresy Kruszewskiej.

dr Aleksandra Buczkowska-Przeździk

Dekoracja wnętrz

Absolwentka warszawskiej ASP wydziału Architektury Wnętrz specjalizacja Scenografia (w trakcie których odbyła stypenium w Accademia di Belle Arti Pietro Vanucci we włoskim mieście Perugia). Absolwentka Fotografii na łódzkiej filmówce.

Michał Przeździk

Fotografia wnętrz / Dekoracja wnętrz

Absolwent Wydziału Operatorskiego i Realizacji Telewizyjnej PWSFTViT w Łodzi. Wcześniej ukończył szkołę fotograficzną w Krakowie. Zajmuje się fotografią dokumentalną i reklamową.

Joanna Popławska

Home Staging

Założycielka i właścicielka firmy HOME FOR ME. Akredytowany Home Stager. Magister ekonomii. Ukończyła również podyplomowe studia na Politechnice Warszawskiej, na wydziale matematyki.

Agnieszka Hepner

Projektowanie wnętrz

Architektka i projektantka wnętrz. Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Wrocławskiej, gdzie na studiach doktoranckich wykładała w Katedrze Architektury Użyteczności Publicznej i Podstaw Projektowania.

Agnieszka Wrodarczyk

Dekoracja wnętrz

Certyfikowana home stagerka. Z zamiłowania stylistka sesji zdjęciowych, z wykształcenia magister germanistyki. Nieustannie na tropie pięknych wnętrz.

Michał Skorupski

Fotografia wnętrz/ Dekoracja wnętrz

Zamiłowanie do fotografii ma w genach. Pierwszy raz wziął do ręki aparat w wieku 8 lat (była to kultowa rosyjska Smiena). Od tego czasu najchętniej ogląda świat przez obiektyw.

Aleksandra Ciesielska

Projektowanie wnętrz

Absolwentka Architektury na Politechnice Gdańskiej. Założycielka studia projektowego Design your home wyróżnionego przez Westwing odznaką „Interior Lover 2020”.

Agnieszka Witkowska

Dekoracja wnętrz

Prekursorka branży declutteringu w Polsce. Zawodowo spełnia marzenia swoich Klientów o uporządkowanej i dobrze zorganizowanej przestrzeni.

Magda Skibka

Marka Osobista Architekta wnętrz

PRowiec z 13-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w relacjach z mediami i budowaniu marki własnej, w tym content marketingu na kanałach społecznościowych.

Katarzyna Piętak-Grzyb

Garden staging

Absolwentka londyńskiego The Thames Valley University oraz Wyższej Szkoły Zarządzania w Warszawie, strateg marketingowy i ekspert z zakresu zarządzania.

Piotr Popenda

Projektowanie wnętrz

Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Inżynier i architekt. Kolejność nie przypadkowa, ponieważ traktuję swoją pracę, a zarazem pasję, jako rzemiosło.

Agnieszka Wilk-Rumin

Projektowanie wnętrz

Architektka i projektantka wnętrz. Absolwentka Wydziału Architektury i Sztuk Pięknych Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza-Modrzewskiego.

Michał Pietrucha

Projektowanie wnętrz w Archicad

Doświadczony trener ARCHICADA, certyfikowany Bim manager, z dużym doświadczeniem wdrożeń w czołowych biurach architektonicznych i wnętrzarskich na Śląsku.

Grzegorz Puda

Projektowanie i wykonawstwo PV

Od 2012 roku rozpoczął specjalizację w zakresie instalacji fotowoltaicznych. Jako współzałożyciel Kujawskiego Stowarzyszenia Gospodarczego we Włocławku zajmował się promocją wiedzy o OZE z naciskiem na instalacje fotowoltaiczne.

Paweł Wołos

Projektowanie instalacji fotowoltaicznych

Absolwent Politechniki Warszawskiej, Inżynier budownictwa. Od 2012 roku rozpoczął specjalizację w zakresie instalacji fotowoltaicznych.

Rafał Dzięgielewski

Projektowanie wnętrz w Archicad

Z ArchiCAD-em pracuje od 20 lat, a od 16 lat jest  Autoryzowanym sprzedawcą Graphiosoft.

Marceli Lepieszko

Projektowanie wnętrz w Archicad

Marceli Lepieszko jest absolwentem studiów inżynierskich na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej. Obecnie jest student stopnia magisterskiego na tym samym wydziale.