Masz pytanie?
Wiadomość wysłana. Zamknij

Wykładowcy

Maciej Walczyna

Projektowanie wnętrz

Maciej Walczyna jest architektem i projektantem wnętrz. Studiował w Polsce, Stanach Zjednoczonych i w Niemczech.
Od 2004 roku w zawodzie, wraz z Maciejem Siczkiem zakładał pracownię projektową ADHD, teraz prowadzi własne studio.

Anna Ratyńska

Projektowanie wnętrz

Anna Ratyńska jest architektem wnętrz. Studiowała na warszawskiej ASP na wydziale Architektury Wnętrz uwybitnego architekta i pedagoga prof. Michała Gutta, z którym później współpracowała.

Monika Jarosz

Projektowanie wnętrz

Monika Jarosz jest absolwentką wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach na kierunku Architektura Wnętrz. Pierwsze doświadczenia w zawodzie zdobywała w biurze projektowym Hola Design w Warszawie.

dr Krystyna Łuczak-Surówka

Projektowanie wnętrz/ Dekoracja wnętrz

Historyk i krytyk designu. Absolwentka Instytutu Historii Sztuki UJ, gdzie jako pierwsza obroniła pracę magisterską, a następnie doktorską z historii polskiego wzornictwa. Obecnie pracuje nad habilitacją – monografią Teresy Kruszewskiej.

dr Aleksandra Buczkowska-Przeździk

Dekoracja wnętrz

Absolwentka warszawskiej ASP wydziału Architektury Wnętrz specjalizacja Scenografia (w trakcie których odbyła stypenium w Accademia di Belle Arti Pietro Vanucci we włoskim mieście Perugia). Absolwentka Fotografii na łódzkiej filmówce.

Michał Przeździk

Fotografia wnętrz / Dekoracja wnętrz

Absolwent Wydziału Operatorskiego i Realizacji Telewizyjnej PWSFTViT w Łodzi. Wcześniej ukończył szkołę fotograficzną w Krakowie. Zajmuje się fotografią dokumentalną i reklamową.

Joanna Popławska

Home Staging

Założycielka i właścicielka firmy HOME FOR ME. Akredytowany Home Stager. Magister ekonomii. Ukończyła również podyplomowe studia na Politechnice Warszawskiej, na wydziale matematyki.

Katarzyna Minda

Projektowanie wnętrz

Absolwentka architektury na Politechnice Gdańskiej. Czynna Architektka budynków i wnętrz. Współwłaścicielka spółki zajmującej się zarządzaniem, najem, obrotem oraz projektowaniem nieruchomości – od lat nagradzanej „Orłami Nieruchomości”

Marceli Lepieszka

Projektowanie wnętrz w Archicad

Marceli Lepieszka jest absolwentem studiów inżynierskich na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej. Obecnie jest student stopnia magisterskiego na tym samym wydziale.

Aleksandra Ciesielska

Projektowanie wnętrz/ Dekoracja wnętrz

Absolwentka Architektury na Politechnice Gdańskiej. Założycielka studia projektowego Design your home wyróżnionego przez Westwing odznaką „Interior Lover 2020”.

Anna Wilniewczyc

Projektowanie wnętrz

Anna Wilniewczyc jest absolwentką PLSP w Koszalinie, później wydziału architektury wnętrz warszawskiej ASP. Uczyła się i dyplom zdobyła pod okiem prof. Michała Gutta.

Magdalena Siemienowicz

Projektowanie wnętrz

Wykładowczyni na Wydziałach Architektury Wnętrz Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie oraz Akademi Sztuk Pięknych w Warszawie.

Magda Skibka

Marka Osobista Architekta wnętrz

PRowiec z 13-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w relacjach z mediami i budowaniu marki własnej, w tym content marketingu na kanałach społecznościowych.

Marta Ossolińska

Dekorator wnętrz

Marta Ossolińska – wykładowca Educoncept wspiera marki osobiste w komunikacji na Instagramie, która służy realizacji ich celów biznesowych.

Ola Dabrówka

Projektant na swoim

To dziewczyna taka, jak Ty, która do branży wnętrzarskiej i pracy na własny rachunek weszła mocno po 30-tce. Bez kontaktów, bez milionów, ale za to z talentem, ogromną determinacją i przekonaniem, że freelance to jej życiowa droga.

Piotr Popenda

Projektowanie wnętrz

Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Inżynier i architekt. Kolejność nie przypadkowa, ponieważ traktuję swoją pracę, a zarazem pasję, jako rzemiosło.

Michał Pietrucha

Projektowanie wnętrz w Archicad

Doświadczony trener ARCHICADA, certyfikowany Bim manager, z dużym doświadczeniem wdrożeń w czołowych biurach architektonicznych i wnętrzarskich na Śląsku.