Masz pytanie?
Wiadomość wysłana. Zamknij

Sala szkoleniowa

Sala szkoleniowa na wynajem w Warszawie

Sala szkoleniowa na wynajem

Jesteśmy zdeterminowani do tego, aby tworzyć najbardziej przyjazne miejsce na Wasze spotkania, szkolenia i eventy. Miejsce i oprawa Waszych spotkań determinuje ich  efektywność i postrzeganiu przez uczestników.

Nasz zespół od 13 lat dba o najwyższą jakość oferowanych przez nas usług, dlatego  możesz miec pewność, że wszytsko bedzie przygotowane i zorganizowane z największa starannościa. Tak aby przygotowanie spotkania i jego przebieg miało komfortowy przebieg dla organizatorów i uczestników.

Sala szkoleniowa na wynajem – posiada prawie 120m² przestrzeni o loftowym charakterze i wyjątkowym designie. W czasie gdy nie odbywają się nasze kursy Projektowania wnętrz, zwynajmujemy naszą  salę szkoleniową na spotkania i szkolenia.

W warunkach pełnego komfortu  może ona pomieścić nawet  30 osób w układzie teatralnym oraz 20 osób w układzie ”U”.

Sala jest klimatyzowana,  wyposażona w rzutnik multimedialny z wyświetlaniem na ścianie o przekątnej 200” Dostępne jest również nagłośnienie do komputera, telewizor 75” oraz 2 flipcharty.

Nasza sala szkoleniowa na wynajem pozwoli Państwu na zorganizowanie spotkania w swobodnej i kreatywnej atmosferze. Strefa wypoczzynkowa pozwoli na miłe spędzenie przerw w trakcie Państwa spotkań i szkoleń.

Sala szkoleniowa na wynajem  jest w pełni wyposażona kuchnia z profesjonalnym ekspresem do kawy.  Łazienka jest  dedykowana wyłącznie dla osób korzystających  z sali Loft-Place by Educoncept (link do strony www.loft-place.pl).

Janusz Lukoszek

Kontakt w sprawie organizacji szkolenia, spotkania i  wynajmu:

Telefon:

600 204 660

Adres sali:

Ul. Duchnicka 3, bud. 5.