O nas

Witamy w Educoncept!

Jesteśmy instytucją szkoleniową, prowadzącą kreatywne i niekonwencjonalne kursy z zakresu DESIGNU WNĘTRZ :
m.in: projektowania wnętrz, dekoracji i stylizacji wnętrz, home stagingu, garden stagingu, fotografii wnętrz, archicada , itp.

Proponowane przez nas kursy gwarantują wysoki poziom nauczania, fachową kadrę oraz doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Kadrę stanowią ludzie dla których projektowanie jest więcej niż sposobem na życie, jest ich wielką pasją.

Nasza szkoła ma jedyny w swoim rodzaju autorski program stworzony przez wybitnych praktyków, wykładowców, polegający na poznawaniu zagadnień  poprzez praktykę. Dlatego już od pierwszego dnia szkolenia nasi kursanci wykonują konkretne ćwiczenia.

Wszyscy uczestnicy naszych kursów są traktowani indywidualnie. Wykładowcy na bieżąco analizują i omawiają z kursantem problemy dotyczące zadanego projektu. Naszym zadaniem jest sprawić, aby kursant przyswoił jak największą wiedzę i umiejętności praktyczne. Uczestnicy naszych kursów spotykają się również z coachem, który motywuje ich do działania i wspiera podczas wychodzenia ze strefy komfortu,  historykiem sztuki i dizajnu,  jak również z doświadczonymi przedstawicielami branż.

Nasza szkoła posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Jesteśmy placówka szkoleniową akredytowaną przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Posiadamy certyfikat jakości ISO 9001:2015. Nasze szkolenia oferujemy również w Bazie Usług Rozwojowych (z opcją dofinansowania). Nasi absolwenci oceniają nasze szkolenia bardzo wysoko. Sprawdź nas i dokonaj własnego wyboru. Wystawiamy certyfikaty ukończenia kursu, potwierdzające kompetencje i kwalifikacje zawodowe naszych kursantów.

Nasze osiągnięcia