Masz pytanie?
Wiadomość wysłana. Zamknij

ELWIRA ZWOLIŃSKA

Strona internetowa:

www.miomaro.pl

Elwira Zwolińska

Jestem homestagerką i projektantką wnętrz. Prywatnie żoną i mamą wielu dzieci.

Swoje zamiłowanie do wnętrz łączę z wiedzą z zakresu rynku i prawa nieruchomości.

 

Ukończyłam certyfikowane, specjalistyczne kursy z zakresu projektowania

oraz homestagingu w EDUCONCEPT.

Mam za sobą również szkolenie Marty Czerkies w zakresie projektowania “pod klucz”, kursy biznesowe, w tym kurs biznesowy dla homestagerów prowadzony “Instastaging” Klaudii Leszczyńskiej oraz kursy z zakresu rynku nieruchomości i wiele innych z zakresu projektowania wnętrz jak np. projektowanie pokojów dziecięcych czy salonów fryzjerskich.

Pracuję pod własną marką Miomarohome. www.miomaro.pl

Jestem członkiem IAHSP – International Association of Home Staging Professionals – Międzynarodowego Stowarzyszenia zrzeszającego profesjonalnych homestagerów.

W wolnych chwilach lubię zajmować reanimacją starych mebli i projektować nowe.

Od czasów szkoły średniej uwielbiałam zmieniać przestrzeń wokół siebie. Ciągle coś przemalowywałam i remontowałam. Miałam w planach zostać reżyserem teatralnym i wszystko szło w tym kierunku, ale ostatecznie wylądowałam na Wydziale Prawa, które z powodzeniem skończyłam.

Jednak po narodzinach kolejnych dzieci postanowiłam totalnie zmienić branżę i zająć się tym, co kocham najbardziej, czyli wnętrzami. I tak trafiłam do fantastycznego EDUCONCEPT, z którym jestem związana do dziś.

W swoim projektach uwielbiam bawić się kolorem i różnymi strukturami. Kocham tkaniny. Bardzo ważna jest dla mnie funkcjonalność, bez której każde miejsce może stać się pułapką. Lubię rozwiązywać problemy projektowe, szukać nieoczywistych rozwiązań.

W pracy homestagera staram się zawsze wydobyć na światło potencjał nieruchomości, zaskoczyć. Pomagam właścicielom przygotować wnętrze, które nie tylko zachwyci potencjalnego klienta, ale i zwiększy wartość nieruchomości. Lubię wykorzystywać materiały, które zastaję na miejscu.

Swoją działalność rozwijam pod marką MIOMAROHOME.

Chciałabym, żeby kojarzyła się ona z dobrą jakością i kobiecym podejściem do potrzeb do moich klientów.

Wykonuję projekty dla inwestorów, ale także dla klientów indywidualnych. Przygotowuję mieszkania na wynajem i do sprzedaży. Lubię metamorfozy wnętrz.

Staram się edukować moich przyszłych klientów, co do zalet skorzystania z wiedzy projektanta czy homestagera. Nadal mało kto wie, że homestager musi łączyć w sobie wiele umiejętności – m.in. poczucie estetyki, zdolności projektowe ale też znajomość rynku i prawa nieruchomości, a projektant posiadać wiele umiejętności miękkich jak zdolność słuchania i empatii.

Zapraszam na moją stronę www.miomaro.pl oraz profil na FB @miomarohome.