Masz pytanie?
Wiadomość wysłana. Zamknij

OLGA BŁASZCZYK

O Oldze

W czym mogę Ci pomóc? Jako homestagerka i fotograf wnętrz pomogę Ci sprzedać lub wynająć Twoją nieruchomość szybciej i z większym zyskiem. Z kolei jako dekorator wnętrz zaaranżuję Twoje mieszkanie tak, że nie będziesz chcieć z niego wychodzić – nawet po lockdownie ?

Nazywam się Olga Błaszczyk, i jestem certyfikowaną home stagerką, dekoratorem i fotografem wnętrz. Wieloletnią pasję do projektowania łączę z ponad 10 latami doświadczeń w zarządzaniu projektami i z sukcesem przenoszę na grunt home stagingu i aranżacji wnętrz.

Świadczę usługi:

– home stagingu

– fotografii wnętrz

– metamorfozy i aranżacji wnętrz

– stylizacji do sesji foto

Dla swoich klientów przygotowuję nieruchomości do szybszej i bardziej zyskownej sprzedaży lub wynajmu, kładąc szczególny nacisk na terminowość i trzymanie się założonego budżetu. Wszystkich potrzebujących wsparcia w przygotowaniu swojego M do sprzedaży czy wynajmu na terenie Łodzi i okolic – gorąco zapraszam do współpracy!

Jako uzupełnienie usługi home stagingu, oferuję również wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej. Dobrze zrobione zdjęcia wyeksponują atuty Twojej nieruchomości i przykują wzrok kupujących, przeglądających ogłoszenia w internecie.

Poza home stagingiem, oferuję także pomoc w przyprowadzenia metamorfozy Twojego wnętrza. Prywatnie preferuję tak modny w ostatnich latach styl skandynawski i japandi, jednak tworząc projekt dbam o to, aby był dostosowany przede wszystkim do preferencji klienta. Pomagam stworzyć idealną przestrzeń, własne miejsce, w którym każdy poczuje się naprawdę u siebie. Z przyjemnością przeprowadzę metamorfozę tak jednego pokoju, jak i całego domu.

Stacjonarnie działam na terenie Łodzi i okolic, natomiast online pomogę Ci niezależnie od tego, gdzie znajduje się Twoja nieruchomość.