Masz pytanie?
Wiadomość wysłana. Zamknij

Anna Wilniewczyc

O Annie

Anna Wilniewczyc jest absolwentką PLSP w Koszalinie, później wydziału architektury wnętrz warszawskiej ASP. Uczyła się i dyplom zdobyła pod okiem prof. Michała Gutta.

Po ukończeniu studiów zdobywała doświadczenie zawodowe w Pracowni Architektonicznej arch. Jacka Kluszewskiego, później f-mie Stand-Art w Niemczech

Po ukończeniu studiów zdobywała doświadczenie zawodowe w Pracowni Architektonicznej arch. Jacka Kluszewskiego, później f-mie Stand-Art w Niemczech

•   uczestnictwo w projektowaniu wnętrz Pałacyku Sobańskich dla PRB w Warszawie

•   uczestnictwo w projektowaniu  wnętrz firmy „Benckiser” w CFP  i OOBG  w Warszawie.

Obecnie pracuje głównie nad projektami prywatnych domów i mieszkań, ale w jej dorobku są biura, Restauracja (Stara Cukiernia Komorów), Klinika Dermatologii Estetycznej “Oricea” w Warszawie.

Wnętrza projektuje od A – Z (od inwentaryzacji po realizację) łącząc funkcję z designem i najnowszymi trendami i nadzorując cały proces na budowie i w warsztatach.
Ambasadorka marki Geberit.

Jestem wielbicielem piękna zarówno w przyrodzie jak i w architekturze. Uwielbiam sport, czynny relaks (rower, narty, żagle, kajaki, chodzenie po górach, fitness), gry planszowe, muzykę, teatr, dobre kino oraz  pracę w ogrodzie (nagroda w 2012 roku za najładniejszy ogród w Komorowie).

https://www.komorow.pl/aktualnosci/konkurs-na-najpiekniejszy-ogrod-w-komorowie).

Lubię również ciszę i relaks z książką oraz spacery.